concentrate-all-your-thoughts-upon-work-hand-shot-group-unrecognizable-businesspeople-stacking-their-hands-work

Karrier

Amennyiben szívesen részt vállalna sikereinkből és szeretne csatlakozni a Grimas csapatához, a honlapon meghirdetett állásajánlatok közül választhat. Ha jelenleg nem talál az Ön számára megfelelő álláslehetőséget, belső adatbázisunkba is fel tudjuk venni, és végzettségének, szakmai tapasztalatának megfelelő munkakör megüresedése esetén azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot.

E-mail: hr@grimas.hu

Telefon: +36 1 420 5883

Csatlakozz hozzánk Mérnök értékesítő pozícióba!

Csapatunk évről-évre növekszik, így idén is keressük legújabb kollégánkat, aki a cégünket fogja erősíteni.

A világ változik, technológiák jönnek és mennek, de mi 1993 óta töretlen lendülettel haladunk előre, így az elmúlt 30 évben a hazai ipari anyagvizsgálat megkerülhetetlen szereplőjévé léptünk elő.

Milyen nálunk dolgozni?

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, éves jutalom
  • Egyéb juttatások: céges autó, notebook, mobiltelefon, cafeteria

Mi lesz a feladatod Nálunk?

  • A cég által forgalmazott műszerek, berendezések és szolgáltatások értékesítése
  • Szakmai kapcsolattartás partnereinkkel
  • Ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Szakmai, hozzáértő konzultációk levezetése
  • Műszaki terméktámogatás, szaktanácsadás
  • Német és angol nyelvű partnereinkkel (vevő, szállító) való kapcsolattartás
  • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
  • A szerződések előkészítése, és a megrendelések koordinálása

Mit várunk el Tőled?

  • Kimagasló értékesítési készség
  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, kreativitás, pontosság
  • Budapesti, irodai munkavégzés (ha épp nem úton vagy!)

Előny, de nem feltétel:

  • Mérnök végzettség (Gépész, anyag- és villamosmérnök)
  • Vállalatirányítási szoftverek ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk a hr@grimas.hu e-mail címünkre várjuk.

grimas-30-logo-yellow-01

Elérhetőségek

Irodai cím:
1214 Budapest, Puli sétány 2-4.

Telefonszám:
+36 1 420-5883

info@grimas.hu

Nyitvatartás:
Hétköznap: 7:30 - 16:00

Kérjük fogadja el az Adatkezelési tájékoztatót

Szolgáltatások   |  Hírek / Érdekességek   |   Rólunk   |   Kapcsolat   |   Karrier   |   Ajánlatkérés